Connecting...

Trener z niemieckim - kompetencje miękkie

Location Warsaw
Sector
Job Type Full-time
Salary 7 000 - 8 000 PLN
Published 17 days ago
Job Ref 1-26-55647

Job Description

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora fin-tech, szukamy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego i angielskiego na stanowisko:

Trenera umiejętności miękkich w obsłudze klienta

Zakres obowiązków:

  • udoskonalenie i pomoc w ustrukturyzowaniu aktualnego systemu szkolenia nowych pracowników
  • projektowanie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń merytorycznych (np. obsługa systemów) oraz z zakresu kompetencji miękkich dla zespołów obsługi klienta niemieckiego - szkolenia prowadzone po angielsku i po polsku
  • codzienna współpraca z Managerem ze Szwajcarii

Wymagania

  • wykształcenie trenerskie (certyfikaty, szkolenia)
  • minimum 1,5 roku doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń kompetencji miękkich (np. komunikacja z klientem, time management, stress management)
  • znajomość metodyki instructional design
  • minimum 1 rok doświadczenia w środowisku biznesowym
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego i polskiego
  • doświadczenie w projektowaniu szkoleń e-learningowych mile widziane

Korzyści

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna, karta lunchowa i karta Multisport
  • dofinansowanie transportu miejskiego i kursów językowych
  • atrakcyjna lokalizacja biura (centrum)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | HR | Finanse SSC / BPO | Nauczyciel / nauczycielka | Trener / coach | Pierwsza linia wsparcia | Administracja | Back office | CRM | Klient | SSC | Rozmowy przychodzące | Komunikacja | Coach/trainer