Starszy Księgowy AR/GL z językiem francuskim (fixed asset)

Location
Contract Type
Zatrudnienie stałe
Salary
6 500 - 8 500 zł
Published
Reference
4-11-55719
This position is archived.
Job description

For our client – Shared Service Center and multinational brand we are looking for Senior AR/GL Accountant with French

Location: Poznań

Zadania:
- Realizacja zadań księgowych w obszarze Księgi Głównej zgodnie z zakresem odpowiedzialności
- Udział w procesie zamknięcia okresu księgowego
- Monitorowanie księgowań pomiędzy różnymi systemami księgowymi
- Ewidencja środków trwałych
- Analiza kont Księgi Głównej
- Kalkulacja oraz księgowanie rezerw
- Księgowanie poleceń księgowych
- Przygotowywanie raportów i analiz
- Kontakt z lokalnym działem księgowym oraz kontrolingiem we Francji

Requirements

- Doświadczenie w księgowości, preferowane w obszarze Księgi Głównej, ile midziane doświadczenie w fixed assets
- Wyższe wykształcenie kierunkowe finanse lub księgowość (lub inne wykształcenie w kierunku księgowym)
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego (min. B1)
- Preferowana dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programu SAP (koniecznie modul FI-AA) i Microsoft Excel
- Orientacja na współpracę z klientem
- Szczegółowość i umiejętność dotrzymywania terminów
- Gotowość do wyjazdu służbowego do Francji na okres 3 miesięcy

Benefits

- Otwarte i przyjazne środowisko pracy
- Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku
- Możliwość udziału w rozwoju nowej organizacji SSC
- Atrakcyjny pakiet benefitów

Other notes
To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates.

Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 20329 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search