Specjalista ds. Rekrutacji

Location
Industry
Contract Type
Zatrudnienie stałe
Published
Reference
4-14-56301
This position is archived.

Dla naszego Klienta, firmy z sektora BPO w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Główne obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie bazy i poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • realizacja celów rekrutacyjnych oraz udział w projektach HR, raportowanie działań
  • wsparcie nowozatrudnionych pracowników
  • współpraca z klientem wewnętrznym, agencjami rekrutacyjnymi, uczelniami wyższymi itp.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (np. ZZL, psychologia i pokrewne)
  • min.2- letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z sektora SSC/BPO
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • umiejętność wyznaczania priorytetów, samodzielność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w wewnętrznych strukturach HR
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • system premiowy
  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search