Connecting...

Inżynier – zarzadzanie usługami Active Directory i Office 365

Location śląskie
Sector
Job Type Full-time
Published 2 months ago
Job Ref 7-10-53660

Job Description

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki IT Services, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera – zarządzanie usługami Active Directory i Office 365

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie Active Directory i Office 365, zgodnie z obecnymi potrzebami organizacji
  • koordynacja nowych i istniejących projektów związanych z usługami Azure Active Directory i Office 365
  • wsparcie i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie ww. technologii
  • praca w oparciu o SLA (klient wewnętrzny)
  • kontakt z dostawcami usług

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z Active Directory/Office 365
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru SIEM i rozwiązań chmurowych
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w zespole

Korzyści

  • umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji (budżet szkoleniowy przewidziany dla kazdego pracownika)
  • pakiet socjalny (prywatna medyczna opieka zdrowotna, lekcje języka angielskiego i karta Multisport)
  • elastyczne godziny pracy (6:00-9:00, poniedziałek-czwartek - 8,5h, piątek 6h)
  • praca zdalna 6 dni w miesiącu

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sieci | Proces / usługi IT | Inżynier | Wsparcie | Office 365 | Active Directory | Azure MS | IT Security Specialist