Connecting...

Asystent zespołu rekrutacyjnego

Location dolnośląskie
Sector
Job Type Full-time
Published 4 months ago
Job Ref 5-12-52215

Job Description

Do naszego oddziału w chwili obecnej poszukujemy pozytywnej, dynamicznej i otwartej osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach chcąc jednocześnie uczyć się i poszerzać swoją wiedzę w zakresie profesjonalnych rekrutacji dla biznesu.

Szukamy osób nastawionych pozytywnie i pro-kliencko na stanowisko:

Obowiązki:

  • asystowanie w rekrutacjach prowadzonych przez oddział: publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, wspracie w sourcingu kandydatów, screening, pomoc w organizacji zleceń rekrutacyjnych, przygotowywanie potrzebnych informacji dla Konsultantów,
  • administracja: tworzenie i administracja akt osobowych pracowników tymczasowych, przygotowywanie świadectw pracy, zaświadczeń dla pracowników tymczasowych,
  • prace biurowe: wstępna obsługa telefoniczna klientów i kandydatów, nadzór nad porządkiem dokumentów w oddziale, prowadzenie poczty, zamawianie materiałów biurowych (i tym podobnych), aktywna współpraca z działem marketingu w centrali firmy.

Wymagania

  • min. dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie drobnej korespondencji oraz rozmów telefonicznych;
  • gotowość i odpowiednia motywacja do rozwoju w firmie rekrutacyjnej oraz zainteresowanie rozwojem w obszarze rekrutacji;
  • samodzielność oraz otwarty umysł;
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności: Word oraz Excel, mile widziany PowerPoint), Internet – biegłość w wyszukiwaniu informacji;

  • możliwość rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych oraz ustabilizowanych firm rekrutacyjnych na rynku;
  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole rekrutacyjnym;
  • opieka medyczna oraz po okresie próbnym pakiet Multisport.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Asystent / asystentka | Administracja | Agencja rekrutacyjna | Rekrutacja | HR | Biuro | Pozyskiwanie talentów | HR Consultant