Connecting...

Asystent ds. łańcucha dostaw

Published 3 months ago
Job Ref 9-11-54907

Job Description

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora SSC, zlokalizowanej w centrum Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka ds. łańcucha dostaw.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem, kontrolowaniem, nadzorem obiegu dokumentów łańcucha dostaw
  • Obsługa systemów kontrolnych w ramach własnego zakresu odpowiedzialności
  • Przeciwdziałanie prostym i znanym odchyleniom / lukom w danych celach.
  • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami łańcucha dostaw (np. Dostawcami, usługodawcą, klientem, regionem sprzedaży) w profesjonalny sposób.
  • Zgłaszanie ryzyka i problemów w odpowiednim czasie

Wymagania

  • Dokładność w pozyskiwaniu i przekazywaniu informacji
  • Zdolność do rozwiązywania problemów
  • Rozszerzona wiedza na temat działań związanych z zaopatrzeniem (planowanie, równoważenie popytu i podaży, eskalacja), szczególnie w dziedzinach takich jak CPU, pamięć, HDD / SSD itp.
  • Proaktywne podejście
  • Język angielski (C1 / C2)
  • Mile widziana wiedza z zakresu księgowości

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.
  • bardzo przyjazna atmosfera w zespole.
  • profesjonalne szkolenia.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Asystent / asystentka | SAP | Logistyka | Logistics lecturer