Analityk Biznesowy - startup IT

Location
Contract Type
Zatrudnienie stałe
Published
Contact
Reference
7-16-56496
This position is archived.
Job description

Dla nowego na katowickim rynku Klienta - zagranicznego lidera w zakresie dostarczania rozwiązań systemowych dla biznesu, poszukujemy konsultantów.

Miejsce pracy: KATOWICE

W ramach stanowiska osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwój relacji z Klientami, konsulting i dostosowanie produktu do ich potrzeb.

Główne obowiązki:

  • badanie potrzeb Klientów w kontekście dostosowania produktu,
  • projektowanie i proponowanie rozwiązań obejmujących konfiguracje aplikacji,
  • testowanie zaproponowanej formy celem eliminacji błędów,
  • wdrożenie zaproponowanego rozwiązania u Klienta (szkolenia).
Requirements
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obszarze pracy z produktami IT od strony dostosowywania rozwiązania do potrzeb użytkowników,
  • nastawienie na realizację założonych celów z przywiązaniem do wyznaczonych terminów,
  • zaawansowane kompetencje komunikacyjne,
  • proaktywne podejście do podejmowanych zadań,
  • nastawienie na współpracę.
Benefits
  • praca w ramach nowej na polskim rynku firmy z branży dostarczania oprogramowania,
  • realny wpływ na rozwój i kształt biznesu,
  • praca w środowisku start-upowym,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search