Agile Delivery Manager

Location
Contract Type
fulltime
Published
Reference
6-15-56498
This position is archived.
Job description

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Agile Delivery Manager.

Lokalizacja pracy: Kraków.

Obowiązki:

  • pełnienie roli Agile Delivery Managera w procesie dostarczania oprogramowania (w oparciu o Scrum, Kanban) dla wielu zespołów
  • dbnie o kompleksową obsługę techniczną (DevOps) poprzez: zagwarantowanie płynnych operacji (aby działały 24/7), wdrażanie ulepszeń funkcjnalnych, regularne rozwiązywanie problemów technicznych i zapobieganie im
  • pełnienie roli lidera dla 10-15 osobowego zespołu inżynierów oprogramowania
  • orientacja na klienta i osiąganie jak najlepszych wyników
Requirements
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • około 7 lat doświadczenia zdobytego w dziale IT oraz co najmniej 3 lata doświadczenia w pełnieniu pokrewnej roli
  • umiejetność zarządzania procesem dostarczania oprogramowania
  • umiejętność zarządzania ludźmi związane np. z rekrutacją, rozwojem osobistym itp.
  • biegła znajomość języka angielskiego
Benefits
  • 4 dodatkowe dni wolne
  • budżet szkoleniowy
  • kursy językowe
  • karta multisport
  • opieka medyczna
  • elastyczne godziny pracy
To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates.

Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 20329 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search