Administrative Assistant/Specialist with English

Location
Industry
Contract Type
Zatrudnienie stałe
Published
Reference
4-26-55723
This position is archived.
Job description

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. księgowych– bez doświadczenia

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
- Wsparcie procesów zachodzących w dziale finansów i księgowości lub HR;
- Kontakt z klientami zagranicznymi;
- Budowanie pozytywnych długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
- Wprowadzanie danych do systemu, utrzymywanie dokumentacji
- Przygotowywanie sprawozdań i raportów

Requirements

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Znajomość pakietu MS Office
- Analityczne myślenie, dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Benefits

- Pełne wdrożenie w specyfikę pracy oraz zakres obowiązków;
- Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych w pracy oraz zdobywanie cennego doświadczenia w stabilnej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
- Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru)
- Przejrzystą ścieżkę kariery
- Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
- Różnorodne projekty realizowane w międzynarodowym środowisku

To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates.

Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 20329 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search