Accountant AP with Spanish - nowe SSC

Location
Contract Type
fulltime
Published
Reference
4-11-56640
This position is archived.
Job description

Dla naszego Klienta, nowego SSC w Poznaniu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Accountant AP with Spanish

Zadania:

  • Przetwarzanie faktur w programie SAP
  • Tworzenie listy płatności oraz zapotrzebowania na zakup
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań
  • Zapewnienei zgodności z terminami płatności
  • Tworzenie oraz aktualizacja daych dostawców w SAP
Requirements
  • Wykształcenie wyższe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w księgowości AP
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (B2)
  • Bardzo dobra znajomość SAP oraz MS Office
  • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym
  • Skupienie na szczegółach
  • Systematyczność
Benefits
  • Umowa o pracę
  • Możliwośc tworzenia centrum księgowo-finansowego od podstaw w tym możliwość udziału w procesach migracji
  • Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w strukturach centrum
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitowy
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.pl/en/job-search