PMR to firma badawczo-konsultingowa działająca w ponad 25 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Od 1995 roku pomogliśmy już ponad 500 globalnym korporacjom, a także wielu firmom lokalnym. Rocznie wykonujemy około 200 projektów na indywidualne zamówienie naszych klientów, pomagając im zwiększać ich udziały rynkowe, z sukcesem wchodzić na nowe rynki oraz optymalizować koszty działalności.


Naszym klientom oferujemy unikatowe połączenie regionalnej specjalizacji z międzynarodowymi standardami jakości. Wartość naszej oferty opiera się na synergii posiadanych danych rynkowych, analiz, prognoz oraz dużego doświadczenia w badaniach rynku i doradztwie biznesowym. Wykorzystując efekt synergii, przekształcamy wiedzę o rynku w biznesowe rekomendacje prowadzące do zwiększenia rentowności oraz przyspieszenia rozwoju firm.

Zatrudniamy 100 profesjonalistów płynnie posługujących się w sumie ponad 15 językami. Specjalizujemy się w sektorach: budowlanym, handlu detalicznego, farmaceutycznym, ochrony zdrowia, IT i telekomunikacji, ale nasze doświadczenie obejmuje również wiele innych branż. Usługi badawcze i konsultingowe realizowane na indywidualne zamówienie uzupełniamy pakietem prawie 100 gotowych raportów rynkowych i serwisów informacyjnych rocznie.

Nasz zespół

W PMR tworzymy młody, wielokulturowy zespół pasjonatów, otwarty na ambitne wyzwania. Wspólnie angażujemy się w akcje charytatywne, szkolenia i prelekcje a także bawimy się podczas spotkań integracyjnych.

Kogo szukamy?

Konsultanci, analitycy i badacze pracujący w PMR pochodzą z różnych krajów Europy, ponieważ oprócz profesjonalizmu oraz umiejętności interpersonalnych szczególnie cenimy rozumienie lokalnej perspektywy oraz doświadczenie międzynarodowe. Chętnie podejmujemy współpracę z absolwentami takich kierunków, jak: ekonomia, ekonometria, socjologia, zarządzanie, marketing, dziennikarstwo czy nauki polityczne. Poszukujemy również doświadczonych ekspertów m.in. w następujących dziedzinach: badania rynku, doradztwo biznesowe, analiza danych, business development oraz realizacja procesów fuzji i przejęć. Ważnym atutem zgłaszających się do nas kandydatów jest znajomość języków obcych, a szczególnie języków krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej o firmie: www.pmrcorporate.com

Open Positions

Other Featured Employers