Centrum Badawczo-Rozwojowe w Katowicach jest jedynym w Europie,
a jednocześnie jednym z dwóch ośrodków rozwoju oprogramowania firmy KLDiscovery (właściciela marki Ontrack) na świecie. To właśnie tutaj powstają kluczowe narzędzia, wykorzystywane przez 30 naszych biur zlokalizowanych w ponad 15 krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku.

Dostarczamy usługi i technologię wspierającą zarządzanie danymi na dużą skalę (tzw. Big Data), m.in.: przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, odzyskiwanie i zabezpieczanie. Jesteśmy autorami unikatowych narzędzi obsługujących tysiące formatów danych w niemalże każdym języku używanym na świecie.

Nasze centrum tworzy szerokie spektrum oprogramowania, zarówno dla klientów indywidualnych dostępne w sieci sprzedaży i u partnerów, jak również dedykowane rozwiązania specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów korporacyjnych i rządowych. Prawie 100 zatrudnionych programistów składa się na kilkanaście zespołów Scrumowych oraz zespoły tworzące rozwiązania „szyte na miarę” (tzw. Custom Development Group). Ontrack rozwija swoje oprogramowanie w oparciu o technologię Microsoft .NET oraz SQL Server.

Open Positions

Other Featured Employers