Ericpol to polska firma informatyczna, która momentu powstania w 1991 roku, dzięki współpracy i chęci dzielenia się wiedzą pracowników przeszła drogę od niewielkiej firmy zatrudniającej 5 osób do znaczącego gracza branży ICT dającego pracę ponad 1700 pracownikom na świecie. W tej chwili Ericpol to nie tylko centrala i oddziały w Polsce, ale także spółki zależne w Szwecji, na Ukrainie i Białorusi.

Mamy bogate doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 700 różnorodnych projektów w 75 krajach na całym świecie. Inwestujemy w rzadkie kompetencje techniczne i najnowocześniejsze technologie pozwalające komunikować się ludziom na całym świecie. Nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy w kilku sektorach: w telekomunikacji, telematyce, M2M, służbie zdrowia, rozwiązaniach dla biznesu.

Sukces Ericpola oparty jest na zaufaniu naszych klientów. Nasze zespoły złożone z profesjonalistów są w stanie przejąć pełną odpowiedzialność za cykl życia oprogramowania, włączając w to wsparcie testowe, utrzymanie, rozwój, hosting, inżynierię systemu. Możemy pochwalić się ponad 20-letnią współpracą z Ericssonem - największym graczem na światowym rynku telekomunikacji. Do naszych klientów należą także: Samsung, Orange (France Telecom), Telecom Italia Mobile, Telefonica, Polkomtel, T-Mobile (Deutsche Telekom), AT&T, Telmex, TeliaSonera, AIS, Saigon Postel, Sprint oraz PTC.

Nasze doświadczenie i ciągły rozwój zaowocowały otrzymaniem w ostatnich latach licznych wyróżnień takich, jak Gazele Biznesu, Lider Nowoczesnych Technologii czy Pracodawca roku. W 2008 roku aplikacja „drEryk – program dla praktyki lekarskiej” została nagrodzona godłem „Teraz Polska”. Od kilku lat nieprzerwanie zajmujemy pierwsze miejsca w rankingu branży IT Computerworld TOP 200. Rok 2011 przyniósł nam z kolei  wyróżnienie w postaci miejsca w prestiżowym rankingu100 najlepszych firm outsourcingowych na świecie oraz 500 największych dostawców oprogramowania i usług teleinformatycznych na świecie

Więcej o firmie na stronie: www.ericpol.pl

Open Positions

Other Featured Employers