Połącz...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

Praca w Kroll Ontrack Polska‎

O Kroll Ontrack Polska‎

Centrum Badawczo-Rozwojowe w Katowicach jest jedynym w Europie, a jednocześnie jednym z dwóch ośrodków rozwoju oprogramowania firmy Kroll Ontrack na świecie. To właśnie tutaj powstają kluczowe narzędzia, wykorzystywane przez 30 naszych biur zlokalizowanych w ponad 15 krajach Ameryki Północnej, Europy, Azji i Pacyfiku.

Dostarczamy usługi i technologię wspierającą zarządzanie danymi na dużą skalę (tzw. Big Data), m.in.: przetwarzanie, analizę, wyszukiwanie, odzyskiwanie i zabezpieczanie. Jesteśmy autorami unikatowych narzędzi obsługujących tysiące formatów danych w niemalże każdym języku używanym na świecie.

Nasze centrum tworzy szerokie spektrum oprogramowania, zarówno dla klientów indywidualnych dostępne w sieci sprzedaży i u partnerów, jak również dedykowane rozwiązania specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów korporacyjnych i rządowych. Na prawie 100 zatrudnionych programistów składa się kilkanaście zespołów Scrumowych oraz zespoły tworzące rozwiązania „szyte na miarę” (tzw. Custom Development Group). Kroll Ontrack rozwija swoje oprogramowanie w oparciu o technologię Microsoft .NET oraz SQL Server.

W1siziisijiwmtyvmdqvmdqvmtyvmjkvmdqvotqwl2tyb2xslmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwintawediwmfx1mdazzsjdxq