Połącz...

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9ncmfmdg9ulxjly3j1axrtzw50l2pwzy9iyw5uzxitzgvmyxvsdc5qcgcixv0

Praca w Amii

O Amii

Amii Sp. z o. o. jest dynamiczną firmą prywatną obecną na rynku ponad 35 lat. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów:

  • filtrów do wody i akcesoriów
  • dystrybutorów wody
  • alkomatów
  • kesek (zapinek do futer)

We wszystkich tych dziedzinach możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy obecni na wielu rynkach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości i cieszą się powodzeniem w wielu krajach na całym świecie, między innymi w Niemczech, Holandii, Włoszech, Estonii, Chinach, Grecji, Rosji, Kazachstanie, Turcji oraz na Ukrainie, Białorusi czy Litwie. Amii jest firmą, która cieszy się zaufaniem swoich partnerów. Mamy wielu stałych klientów, których grono systematycznie się powiększa, charakteryzuje nas także stabilna współpraca z dostawcami. Jedną z naszych rozlicznych zalet jest płynność finansowa. Firma posługuje się wyłącznie własnym kapitałem i często kredytuje klientów. Elastyczność, w połączeniu z wysoką jakością produktów oraz konkurencyjnymi cenami, wyróżnia nas wśród innych firm i stanowi o naszym sukcesie.

Jak do tej pory nasza firma siedmiokrotnie otrzymała Gazelę Biznesu (za lata 2006, 2007, 2008, 2011, 2012, 2013 oraz 2014) - nagrodę przyznawaną przez Puls Biznesu dla dynamicznie rozwijających się firm średniej wielkości. Z kolei w 2014 roku otrzymaliśmy nagrodę E-Gazeli Biznesu, za dynamicznie rozwijającą się firmę e-commerce w Polsce. Aby nasze produkty stały się jeszcze lepsze, wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001. Stale ulepszamy naszą ofertę.

Amii stosuje zasady zrównoważonego rozwoju i dba o środowisko naturalne. Jest także solidnym pracodawcą, czego dowodem jest fakt, że połowa zatrudnionych w naszej firmie osób pracuje tu od ponad 10 lat. Amii nie zapomina także o lokalnej społeczności i jest głównym sponsorem Klubu Sportowego Amii Nowosolna.W1siziisijiwmtyvmdqvmduvmdyvmzuvmjkvmjczl2ftasbsb2dvlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwintawediwmfx1mdazzsjdxq